Tvarové samolepící výseky

Tvarové samolepící výseky vyrábíme z jednostrannýchoboustranných lepicích pásek. Díky více než 22 letům praxe je umíme vyseknout ze široké škály materiálů různých vlastností (tvrdost, tloušťka i barva). Disponujeme velkým množstvím nástrojů a jsme schopni navrhnout tvar výseku přesně podle zákazníkových požadavků a představ. Naše produkty nacházejí uplatnění v automobilovém, elektrotechnickém, strojírenském i nábytkářském průmyslu.

Vlastní proces tvarových samolepicích výseků probíhá nalaminováním silikonového papíru nebo fólie na lepicí pásku, dále se provede buď násek, nebo výsek a požadovaný tvar se navine zpět na roli nebo zůstane v nějakém formátu volně. Použití pásky na nový výsek doporučujeme vždy předem otestovat na vzorku, který Vám rádi poskytneme. Tvarové samolepící výseky vyrábíme na horizontálním stroji - do tloušťky 10 mm a rotačním stroji - do tloušťky 3 mm.

Specializujeme se také na výrobu výseků s fingerliftem. Fingerlift se může aplikovat téměř u jakéhokoliv druhu oboustranné lepicí pásky, ať už se jedná o pěnovou, polypropylenovou nebo polyesterovou. Slouží především k usnadnění manipulace s lepicími páskami a výseky.

Fingerlift je v podstatě: ,,zobáček,, nosného papíru (lineru), kde není lepidlo. Lepidlo je odstraněno od okraje lineru (nosného papíru) v šíři dle požadavků zákazníka nebo u výseků, dle jeho tvaru. Vyrábíme jak výseky - linky, tvary, tak i fingerlift v celé dálce lepicí pásky (návin 50m).

Použití:

Z nosného papíru odstraníme výsek, který nalepíme na požadované místo. Výsek je stále kryt linerem s fingerliftem. Při závěrečné montáži jednoduše odstraníme pomocí fingerliftu liner a slepíme finální produkt.

Výhodou je především rychlá, přesná, čistá, bezpečná a efektivní práce.
 

Zde jsou ukázky našich produktů ze samolepících výseků:

 

Fixační lepící kolečka 

průměr 30mm/4000 ks

Fixační lepící kolečka vyrábíme z nepromokavé textilní pásky, která je povrstvená lepidlem citlivým na tlak. Lepící kolečka jsou vyseknuta ve dvou řadách vedle sebe, nalaminována na silikonovém papíru a navinuta do role v počtu 4000 ks.

Lepící kolečka mají široké použití v oblastech maskovaní, označování, fixaci dokumentů, fotek,upevnění kabelů a vodičů.

Výhody

  • vynikající vodotěsné vlastnosti
  • výborná přilnavost a pevnost
  • snadno odstranitelná
  • dobré vlastnosti při nízkých teplotách od -20 až 80 st.

Fixační lepící čtverečky

25mm x 25mm/2000 ks

Fixační lepící čtverečky vyrábíme z materiálu S 3162, jedná se o nepromokavou textilní pásku povrstvenou lepidlem citlivým na tlak. Lepící čtverečky jsou vyseknuty v jedné řadě, nalaminovány na silikonovém papíru a navinuty do role v počtu cca 2000 ks. Barevné provedení je šedé.

Fixační lepící čtverečky z materiálu S3162 jsou vhodné především k fixaci přepravních dokumentů, obálek,               k přepravním boxům, paletám apod.

Výhody

  • nepromokavý textilní materiál
  • výborná přilnavost a pevnost
  • dobé vlastnosti při nízkých teplotách

Podlahové značení

Samolepící značky pro označení místa na palety   ve 
skladových prostorách. Značky jsou vyrobeny z kvalitního PVC. Tloušťka 160 micronů.

Výhody

  • nápadné barevné řešení pro upoutání pozornosti
  • snadné, rychlé a čisté připevnění

 

Výseky z magnetické pásky

Tvar z magnetické pásky vysekneme dle přání zákazníka.

 

 

 

 

 

 

 

Mezikruží

 

Tento výsek z oboustranné polyesterové pásky se vyznačuje vysokou lepivostí. Je využíván při náročnějších aplikacích, například při lepení plastových částí v automobilovém průmyslu.

 

Navštivte náš eshop http://eshop.laga.cz a vyberte si z celé řady nabízených výseků nebo nás kontaktujte na             a vyrobíme Vám výsek podle Vašich požadavků a představ.

tn_obrazek_352.jpg

Pěnový výsek

Výsek z pěny

Vločka

Výsek z oboustranné pásky

Pěnový výsek s fingerliftem

Pěnový výsek s fingerliftem

Pěnový výsek s fingerliftem

Zajímají Vás další informace o našich produktech? Napiště nám.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Jsme autorizovaný distributor firmy TESA

TESA

© 2018, LAGA Borohrádek s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑